Poziv na obavljanje stručne prakse u poduzeću ENEA u Osijeku

Dragi studenti,
Pozivamo vas da se prijavite na obavljanje stručne prakse u poduzeću ENEA u Osijeku.

ENEA je vodeći svjetski stručnjak za softver za telekomunikacije i kibernetičku sigurnost. Tvrtkina rješenja u oblaku povezuju, optimiziraju i osiguravaju usluge za mobilne pretplatnike, poduzeća i Internet of things.

Enea ima sjedište u Stockholmu, Švedska, i uvrštena je na Nasdaq Stockholm.

Više o samom poduzeću možete saznati na web stranici https://careers.enea.com/locations/osijek-croatia

Naziv studentske prakse:
Voditelj internacionalnih informatičkih projekata za telekomunikacijske operatere

Opis:
Projekti su sastavni dio današnjice u informacijskim tehnologijama. Njihovo pravilno vođenje osigurava kvalitetu, održavanje rokova i odrađivanje poslova u predviđenim budgetima. Kroz studentsku praksu pokriti će se područja od zahtjeva, razvoja i testiranja rješenja, do samog dostavljanja kod krajnjeg kupca i puštanja produkta u upotrebu. Studenti će učiti i razvijati se da razmišljaju očima voditelja projekta, da predvide rizike, razumiju sve potrebne faze, procese, alate i okruženja koja su sastavni dio ovog posla. Učenje i istraživanje u sklopu prakse studenti će obavljati individualno i grupno uz podršku dodjeljenog im mentora.

Rok za prijavu:
30.01.2023.

Prijave (kratki životopis i zamolbu) slati na: tomislav.buljubasic@enea.com

Početak obavljanja prakse: 6. 2. 2023.
Trajanje prakse: 5 tjedana
Broj raspoloživih stručnih praksi: 3-7 studenata