Popis studenata odabranih za sudjelovanje na projektu Intense

Intense logo 2

Na osnovu poslanih prijava i provedenih razgovora sa svim prijavljenim studentima u nastavku je popis studenata izabranih za sudjelovanje u testnoj fazi projekta Intense u jesen 2017. godine koji uključuje i završno putovanje u Utrecht u studenom 2017.

Ime i prezime
1 Ivona Adrić
2 Katarina Fekete
3 Ružica Stanić
4 Dinko Romer
5 Karla Bilandžić
6 Iva Filipović

Od preostalih prijavljenih studenata odabrane su i dvije studentice za direktno sudjelovanje u projektu Intense u jesen 2018. koji uključuje i završno putovanje u Berlin u studenom 2018. Natječaj za studente zainteresirane za sudjelovanje u  projektu biti će naknadno objavljen na mrežnim stranicama fakulteta.

Ime i prezime
1 Matea Stjepanović
2 Jona Tonković

Izabrani studenti će dobiti detaljnije informacije o projektu na svoje e-mail adrese.

Više informacija o samom projektu može se pronaći na intense.efos.hr i na https://www.facebook.com/projectintense