Pojava korona virusa na Ekonomskom fakultetu u Osijeku

Poštovane kolegice i kolege,

ovim Vas putem obavještavamo da je kod dvoje nastavnika našeg Fakulteta potvrđena zaraza korona virusom. Zaražene kolegice su dobro i s blagim simptomima te su epidemiološki obrađene, a njihovi kontakti (8 kolegica i kolega) su upućeni u samoizolaciju.

Pojava korona virusa prema sadašnjim epidemiološkim saznanjima nije povezana s kontaktima s studentima. Obzirom da su u radu sa studentima poštovane sve epidemiološke mjere (prije svega držanje distance i nošenje zaštitnih maski) nema bojazni da su studenti na Fakultetu došli u kontakt s virusom. Također, kolegice i kolege s potvrđenom zarazom kao i oni koji su u samoizolaciji nisu bili u bliskom kontatktu sa studentima.

Kao mjeru opreza Uprava Fakulteta donijela je odluku da će se kompletna nastava u razdoblju od 12. do 23. listopada 2020. godine održavati online platformama na daljinu.

Svima Vama želimo dobro zdravlje te vjerujemo i nadamo se da se od 26. listopada ponovno vidimo u prostorima Fakulteta.

Uprava Ekonomskog fakulteta u Osijeku