Otvorene su prijave na četvrtu e-marketing akademiju

e-marketing akademija

Katedra za marketing Ekonomskog fakulteta u suradnji sa agencijom Escape i ove godine organizira besplatnu e-marketing akademiju za studente. Studenti će kroz predavanja i rad na stvarnim primjerima (vođenje Google AdWords kampanji za poslovne subjekte) upoznati potencijale koje nudi ulaganje u elektronički marketing, kao i mogućnosti zapošljavanja za studente koji ulažu dodatne napore u obrazovanje.

Na akademiju se mogu prijaviti studenti treće godine (preddiplomski studij) te prve i druge godine diplomskog studija. Uvjeti za prijavu su da je student odslušao neki od kolegija u domeni elektroničkog marketinga, da je student upisan u tekuću akademsku godinu (izvanredni ili izvanredni) te da je student Ekonomskog fakulteta u Osijeku.

Početak akademije: 24. travnja 2017.

Više informacija o programu i procesu prijave pročitajte na poveznici. Kontakt osoba: dr.sc. Ivan Kelić