Osvrt na radionicu – Jesi li prepoznatljiv(a) na drušvenim mrežama?

Izolirani od svih, odsječeni i pomalo depresivni, odlučili smo da nećemo biti nemoćni i neproduktivni pa smo, u sklopu aktivnosti osnivanja Ureda za razvoj karijera Ekonomskog fakulteta u Osijeku, nastavili s organiziranjem radionica, koje su usmjerene na karijerni razvoj pojedinca. Dana 29. travnja 2020. godine održana je radionica naziva “Jesi li prepoznatljiv(a) na društvenim mrežama”. Doc.dr.sc. Ivan Kelić, docent Ekonomskog fakulteta u Osijeku i predavač niza kolegija iz područja marketinga i e-marketinga napravio je odličan posao, osmislio je i održao zanimljivu online radionicu putem aplikacije Zoom. Opuštenim i ležernim pristupom te korisnim informacijama pridobio je sudionike.

Važnost prepoznatljivosti na društvenim mrežama potvrđuje i činjenica da se na radionicu prijavilo više od 100 sudionika, a ocjena radionice je pokazala veliko zadovoljstvo odabirom teme i predavača – svi su istakli dobru pripremljenost i zanimljive primjere, kojima je docent Kelić zadržao pažnju sudionika više od sat vremena.