ORGANIZACIJA NASTAVE OD 22. STUDENOG

Od 22.11. nastava će se izvoditi prema modelu gdje na predavanja iz kolegija na kojima je upisano više od 50 studenata predavanjima uživo mogu pristupiti studenti koji imaju valjanu digitalnu potvrdu ili negativni važeći test (napravljen prema preporukama stožera), za one koji ne mogu dostaviti potvrdu nastava će se prenositi online.
Predavanja, seminari i vježbe do 50 upisanih izvode se kontaktno bez online prijenosa.
Molim vas da svakako provjerite vaš raspored u sustavu Academio, zbog organizacije nastave neki kolegiji su promijenili dvoranu ili vrijeme izvođenja. Također, na rasporedu se nalazi napomena uz kolegij ako je potrebna COVID potvrda za predavanja, seminare i vježbe kao i link za online predavanje ako studenti ne mogu dostaviti potvrdu.