OBAVIJEST STUDENTIMA

1. Obavještavaju se studenti, a osobito ponavljači završne godine, da se iznos školarine redovitih studenata obračunava prema Odluci o linearnom modelu studiranja na Sveučilištu Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, a izvanredni studenti plaćaju školarinu 5.500,00 kn, bez obzira koju godinu upisuju i koliko im je ispita preostalo za položiti.
  2. Obavještavaju se studenti koji su dobili ispite razlike prilikom upisa na diplomski studij (na temelju Odluke o razlikovnim ispitima za upis diplomskih sveučilišnih studija na Ekonomskom fakultetu u sastavu Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku i /ili ispite razlike s Programa razlikovnih obveza za upis na diplomske studije na Ekonomskom fakultetu u Osijeku) i studenti koji su tražili dodatne kolegije (npr. dodatni strani jezik) da se ECTS bodovi dodijeljeni tim ispitima neće uračunavati u broj ECTS-a koji mora biti ostvaren kao uvjet upisa u višu godinu i neće se uračunavati u obračun ECTS bodova prilikom utvrđivanja iznosa školarine.

Za sva pitanja i nejasnoće, molimo studente da se jave u Ured za studije i studente.