Već 35 prijava za praksu!

prakse skupni foto

Dragi studenti,

smatrate kako teoriju treba povezati s praksom? Želite ljeto 2017. provesti na praksi? Željni ste novih znanja, vještina i poslovnog iskustava? Čuli ste od starijih kolega kako su odradili praksu preko Ekonomskog fakulteta u Osijeku u članicama HUP-a i ostalim partnerskim institucijama te kod istih nakon diplome dobili posao pa se nadate istom scenariju? Ako su odgovori na sva prethodna pitanja potvrdni, a želite steći iskustvo „s terena”, upoznati kako poslovni procesi teku u konkretnim institucijama, izbrusiti dodatno svoja znanja i vještine te možda osigurati buduće pripravničko mjesto – na pravom ste mjestu!

Detaljnije informacije o prvom krugu Natječaja možete pronaći u nastavku:

• Tekst Natječaja s uputama
  • Kriterij bodovanja izvan-nastavnih aktivnosti
  • EFOS INput aplikacija za studentske stručne prakse
    • Uspostavljena je EFOS INput aplikacija za studentske stručne prakse kako bi se omogućila platforma za cjelokupni proces organiziranja, provođenja i evoluiranja procesa studentskih stručnih praksi. Ova aplikacija ujedno će poslužiti kao EFOS baza za praćenje razvoja karijera studenata. Upravo je objavljen prvi krug Natječaja kako bismo prikupili interes studenata za obavljanje studentske stručne prakse i mogli osigurati dovoljan broj praktikantskih mjesta.
    • Upute: zainteresirani studenti trebaju se prijaviti u aplikaciju sa svojom mail-adresom i odabranom lozinkom (koja mora sadržavati kombinaciju velikih slova, simbola i brojeva),
      • prije prijave na Natječaj studenti trebaju prirediti dokumente koji se učitavaju: 1) CV, 2) Prijepis ocjena-Studomant/Referada i 3) Potvrde o izvan-nastavnim aktivnostima (u jednom skeniranom dokumentu),
      • razmisliti o željenim poslodavcima (s popisa ili sami predložite), željenom mjestu obavljanja prakse (prebivalište/boravište ili neko treće mjesto).

Naše reference:

• više od 150 ostvarenih studentskih stručnih praksi, više od 50 partnerskih institucija u 5 županija naše Regije;
  • Uspješna dugogodišnja suradnja s Hrvatskom udrugom poslodavaca te uspostavljena suradnja s Europskom bankom za obnovu i razvoj te Hrvatskom gospodarskom komorom;
  • Naši partneri: Agencija Arios, Agrofructus d.o.o., Akcepta računovodstveni servis, APP d.d., Autodom Vidaković d.o.o., BAZ knjigovodstveni servis, Belje d.d., Boso d.o.o., Brod-Plin d.o.o., Carta d.o.o., Crown Cool d.o.o., Dilj do.o., DM Računovodstvo j.d.o.o., Đuro Đaković d.o.o., Grad Osijek, HEP d.d., HF Belišće d.o.o., HGK, Inchoo d.o.o., Inin d.o.o., Kanaan d.o.o., Kožul d.o.o., Kreditna banka Zagreb, Luka Vukovar, Mako d.o.o., Marinada d.o.o., Meggle Hrvatska d.o.o., Meritus d.o.o., Meteor d.o.o., Našicecement d.d., Niveta d.d., Novokolor d.o.o., Osijek-Koteks d.d., Panturist d.d., PPD d.o.o., PIK Vinkovci d.d., Pučko otvoreno učilište Auto Centar Nova Gradiška, Regionalna razvojna agencija OBŽ, Remix d.o.o., Ricardo d.o.o., Rimac d.o.o., Romors Commerce d.o.o., Santini d.o.o., Saponia d.d., Slagalica, Spačva d.o.o., Spider Grupa d.o.o., Spin Valis d.d., Suk-Šped d.o.o., Velički Kamen d.o.o.,  Veterinarska stanica Vukovar d.o.o, Vodovod-Osijek d.o.o., Zagrebačka banka d.d., Žito d.o.o.

Vaše Povjerenstvo