Najava održavanja radionice iz Prava tržišnog natjecanja EU

Katedra za trgovačko, financijsko i općeprometno pravo Pravnog fakulteta u Osijeku i Jean Monnet Module iz Prava tržišnog natjecanja EU pozivaju sve zainteresirane na dvodnevnu (besplatnu) radionicu na temu

„PRAVO TRŽIŠNOG NATJECANJA EU“

Na radionici će se analizirati pravo tržišnog natjecanja EU kroz recentne primjere iz prakse Suda EU.

Poznavanje složenog sustava pravila tržišnog natjecanja EU je nužno za sve one koji na bilo koji način, nudeći robu ili usluge, djeluju na tržištu EU. Stoga Vas pozivamo da na ovoj zanimljivoj radionici steknete nova ili unaprijedite postojeća znanja o pravilima tržišnog natjecanja EU.

Izlagači na radionici su recentni domaći stručnjaci iz prava tržišnog natjecanja:

• Izv. prof. dr. sc. Jasminka Pecotić Kaufman sa Ekonomskog fakulteta u Zagrebu
  • Izv. prof. dr. sc. Dubravka Akšamović sa Pravnog fakulteta u Osijeku
  • Dr. sc. Mirta Kapural, članica Vijeća za zaštitu tržišnog natjecanja
  • Izv. prof. dr. sc. Erceg sa Ekonomskog fakulteta u Osijeku
  • Dr. sc. Lidija Šimunović sa Pravnog fakulteta u Osijeku.

Mjesto održavanja radionice: Ekonomski fakultet u Osijeku (dvorana 13)

Vrijeme održavanja radionice: (srijeda, 29. 1. 2020.  s početkom u 12 sati te četvrtak, 30. 1. 2020 s početkom u 9 sati)

Ulaz je slobodan! Molimo da svoj dolazak najavite na email: daksamov@pravos.hr.