Modern logistics learning: Certified module in master study level

Naziv projekta

ERASMUS + projekt: MLL

Modern logistics learning: Certified module on master study level

Suvremeno logističko obrazovanje: Certificirani modul na diplomskom studiju

Logotip projekta

U Osijeku održan treći sastanak MLL projekta

ERASMUS + projekt Modern logistics learning: Certified module on master study level započeo je s radom u rujnu 2017. Nakon prvog sastanka u studenom 2017. u Poznanu te drugog sastanka u Pragu sredinom svibnja 2018., domaćin trećem sastanku je bio Ekonomski fakultet u Osijeku. Na sastanku su sudjelovali svi članovi projekta s Ekonomskog fakulteta u Osijeku, voditelj projekta izv.prof. Davor Dujak te prof. Josip Mesarić i asistenti Dario Šebalj i Jelena Franjković ugostivši partnere iz Poljske, Češke, Mađarske i Slovenije.

Kroz dva dana intenzivnog rada razriješeni su problemi oko usklađivanja curriculuma na svim partnerskim Sveučilištima, finalizirani su dogovori oko završetka i izdavanja knjiga partnerima svoj dosadašnji rad na zadacima projekta te su dogovoreni idući koraci. Još uvijek su u procesu intelektualni outputi 2, 3, 4, 5 i 6 koji obuhvaćaju aktivnosti vezane za e-knjige i simulacijsku igru. Intelektualni outputi na kojima slijede aktivosti su od 7 do 10, tj. izrada popratnih e-learning materijala za koje su dane određene smjernice.

Na kraju prvog dana domaćin je organizirao kratak obilazak Fakulteta te zajedničku večeru za sve sudionike.

Sljedeći sastanak planiran je krajem ožujka 2019. godine u Budimpešti.