Mia Hocenski, prof.

• Telefon: 031/224-445
  • Email: mhocenski@efos.hr

Termini konzultacija

• Srijedom od 18:00-18:30 putem Zooma (uz prethodnu najavu)
  • Izvanredni studenti - po dogovoru

Popis radova

Status zaposlenika

• Djelatnik u radnom odnosu

Znanstveno-nastavno zvanje

• Predavač

Poslovni engleski jezik 5 – Obavijest izvanrednim stručnim studentima 3.godine preddiplomskog studija oko održavanja online konzultativne nastave u četvrtak 22. listopada u 16:30

Konzultativna nastava za sve stručne izvanredne studente 3.godine preddiplomskog studija će se održati u četvrtak, 22.listopada online u terminu od 16:30-20:45 putem Zooma. Studenti se trebaju povezati putem poveznice u prilogu najkasnije 5 minuta prije početka održavanja nastave. Studenti trebaju imati ugašen mikrofon (isti treba biti u funkciji), no upaljenu kameru. Studenti koji ne posjeduju kameru za računalom, se trebaju spojiti putem računala i mobitela, te na mobitelu osposobiti kameru. Također, studentima su materijali potrebni za konzultativnu nastavu stavljeni na Loomenu kolegija, te iste trebaju imati isprintane prije početka nastave kako bi kroz iste uspješno mogli proći za vrijeme konzultativne nastave. Kolegij na Loomenu se zove EJ5_EFOS (šifra:ej5).

Poveznica na Zoom sastanak:

Meeting ID: 893 4550 4117

Passcode: pej52020