Mia Hocenski, prof.

• Telefon: 031/224-445
  • Email: mhocenski@efos.hr

Termini konzultacija

• Srijedom od 18:00-18:30 putem Zooma (uz prethodnu najavu)
  • Izvanredni studenti - po dogovoru

Popis radova

Status zaposlenika

• Djelatnik u radnom odnosu

Znanstveno-nastavno zvanje

• Predavač

ISPITNI ROK 10.02. SVEUČILIŠNI I STRUČNI STUDIJ – REDOVNI I IZVANREDNI STUDENTI (sve godine)

Ispit na drugom ispitnom roku 10.02.2020. godine će se održati u dva termina u dvorani 11 po rasporedu.

Studenti trebaju doći u onaj termin koji im je dodijeljen te ne mogu mijenjati termine pisanja ispita.

Redovni i izvanredni sveučilišni i stručni studenti (2.i 3.godina preddiplomskog studija) pisati će onaj ispit za kojega su se na početku semestra opredijelili (cijeli ispit ili fraze) ili ukoliko nisu nazočili uvodnom satu niti predavanjima (ispit za dovoljan).

Studenti trebaju doći najkasnije 15 minuta prije termina pisanja ispita kako bi se na vrijeme smjestili u dvorane te započeli s pisanjem istog, te ne smiju imati mobitele na stolu.

Uvid u ispit biti će održan isti dan, u ponedjeljak 10.02.2020., u kabinetu 65 po sljedećem rasporedu.

termini ispita i uvida na 2.ispitnom roku 10. veljače 2020.

Mia Hocenski, prof.