Kreativna riznica otvara prijavu za Rizničare!

Kreativna riznica otvorila je poziv za volontiranje na jubilarnom, petom popularizacijskom simpoziju “Kreativna riznica 2019. – Kružna kreativnost” koji će se održati u travnju 2019. godine na Ekonomskom fakultet u Osijeku.

Rizničarske uloge u koje se možete uključiti su:

• kreiranje vizualnog identiteta za 2019. godinu
  • tehnička pomoć pri organizaciji simpozija (komunikacija, organizacija, prezentacija, mediji, fotografija, video, istraživači)
  • sudjelovanje u interaktivnoj radionici RADIOaktivna kreativna bilježnica u cilju promoviranja 12 sektora kreativne industrije.

Od volontera se očekuje dostupnost prema potrebama Projekta, uz prethodni dogovor s koordinatoricom volontera. Prijaviti se mogu studenti svih studijskih godina i smjerova te studenti svih sastavnica Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku. Nakon isteka roka za prijave, Organizacijski odbor kontaktirat će prijavljene te dogovoriti detalje suradnje.

Aktivnim volonterima, Rizničarima, organizatori simpozija u volontersku knjižicu upisaju aktivnosti i broj volonterskih sati. Više o prošlogodišnjim volonterskim aktivnostima možete proučiti na društvenim mrežama.

Zainteresirane, upućujemo na prijavu putem obrasca.

Rok za prijavu je 15. prosinca 2018. godine.
Dobrodošli su svi, a osobito motivirane, komunikativne, strpljive, tolerantne i društvene osobe.

Dodatne informacije:

Radosno očekujemo Vaše prijave.
Organizacijski odbor Kreativne riznice

Društvene mreže Kreativne riznice:

Mrežna stranica

Srdačan pozdrav!