KING ICT Akademija – LJETO 2020

KING ICT Akademija je plaćena stručna praksa za studente koje zanima razvoj softvera.

Za vrijeme Akademije imat ćeš priliku, kroz edukaciju i praktične vježbe, od naših stručnih Kingovaca naučiti još više o tehnologijama, poslovnoj analizi, programiranju, testiranju i drugim važnim pojmovima iz IT svijeta. Nakon što taj dio savladaš i postaneš maher ili maherica, imat ćeš priliku u timu od još nekoliko studenata raditi na razvoju konkretne aplikacije koju ćemo kasnije implementirati i koristiti u KING ICT-u.

Hoću li biti spreman/a razviti aplikaciju nakon 2 tjedna edukacije?
Ne brini, dobit ćeš svog mentora koji će ti biti na raspolaganju 0/24 za sva pitanja i pomoć. Između ostalog, imat ćeš sjajan tim s kojim ćeš moći raspraviti o svakom problemu, a kao što znamo – „dvije glave uvijek su pametnije od jedne“.

Na kraju ćete na projektnom show offu imati priliku svim zaposlenicima predstaviti svoj softver.
No… Završetak Akademije ne znači nužno i kraj tvoje priče. Najboljima nudimo studentski posao ili mogućnost stipendiranja do završetka studija.

Za više informacija i prijave, kliknite ovdje.