Info radionica „Mogućnosti financiranja MSP-ova“

Info radionica za sve zainteresirane poduzetnike/ce i one koji to žele postati u okviru projekta „Poduzetnički inkubatori akcelerator Antunovac KK.03.1.2.01.0012“

„Mogućnosti financiranja MSP-ova“

Dana 17. siječnja 2019. godine Agencija za održivi razvoj Općine Antunovac-RODA d.o.o. za gospodarski i ruralni razvoj i poticanje poduzetništva održat će info radionicu pod nazivom „Mogućnosti financiranja MSP-ova“, u suradnji sa suradnicima na projektu Ekonomskim fakultetom u Osijeku.

Radionica će se održati u Osijeku na Ekonomskom fakultetu, na adresi Trg Ljudevita Gaja 7, s početkom u 10.00 sati.

Sudjelovanje na radionici je besplatno.

Cilj info radionice je pripremiti i informirati poduzetnike o formiranju svoje poslovne ideje u realne okvire, jasno sagledavanje poslovne prilike, te usmjeravanje i vođenje poslovnih aktivnosti ali i pomaže poduzetnicima u privlačenju potencijalnih poslovnih partnera bržom i jednostavnijom komunikacijom s okruženjem, financijskim i državnim institucijama.

Poziv na info radionicu
Program info radionice