Gostovanje Ante Kostelića na EFOS-u

U organizaciji Savjeta mladih Grada Osijeka i odsjeka za sport Grada Osijeka 17. studenog 2021. godine na Ekonomskom fakultetu gostovao proslavljeni trener Ante Kostelić. U svojem izlaganju prisjetio se dana kada su Ivica i Janica osvajali svjetske medalje i nizali uspjehe, ali i svoje bogate karijere koja je vezana dijelom i za grad Osijek tijekom koje je trenirao rukometašice.
Proslavljeni trener Ante Kostelić boravio je dva dana u Osijeku, gdje mu je u sklopu boravka uručena zahvalnica za veliki doprinos razvoja sporta u Osijeku i Osječko-baranjskoj županiji.
Angažman gospodina Kostelića obilježio je osječku i svjetsku sportsku povijest, a ostvareni rezultati su temelj i primjer svakoj mladoj osobi, dok će njegovi rezultati ostati zapisani u vremenu pobjednika!
Tekst: Savjet mladih Grada Osijeka
Foto: Ekonomski fakultet u Osijeku