Dvotjedno međunarodno studijsko iskustvo o lokalnim regulatornim pitanjima

Torinska škola regulative/ TURIN SCHOOL OF REGULATION sa zadovoljstvom najavljuje službeno pokretanje 23. izdanja  MEĐUNARODNE LJETNE ŠKOLE O REGULIRANJU LOKALNIH JAVNIH USLUGA

ŠTO: Škola je zamišljena da ponudi dva tjedna „potpunog uranjanja“ u reguliranje naknada za korisnike lokalnih javnih usluga (npr. otpad, voda, javni prijevoz, daljinsko grijanje, sportski objekti). Edukacija traje dva tjedna i planirana je u tri dijela: teorijski modul, industrijska analiza i studije slučaja (s virtualnim završnim izvješćem regulatornog tijela koje su pripremili polaznici)

TKO: Ljetna je škola namijenjena studentima preddiplomskog studija zadnje godine, studentima poslijediplomskog studija i službenicima iz javne uprave (općine, županije, regionalna tijela) i regulatornih agencija.

GDJE: Torino, Italija

KADA: 31.08.-11.09.2020.g.

NAKNADA: Sudionici koji nisu iz članice OECD-a i novih država članica EU (nakon 2004. godine): besplatno

Polaznici iz zemalja OECD-a i iz drugih zemalja članica EU: 150 EUR

SMJEŠTAJ: osiguran besplatan smještaj

ROK ZA PRIJAVU: 03.06.2020. g.

LINK ZA PRIJAVU: http://turinschool.eu/iss