Dramska predstava Iluzije na Ekonomskom fakultetu u Osijeku

Iluzije FT

Pozivamo vas na izvedbu dramske predstave Iluzije, 14.3.2017. u 19h koja će se održati u Auli Glagoljice Ekonomskog fakulteta u Osijeku, ruskog autora Ivana Viripaeva u izvedbi mladih glumaca Sare Moser, Katice Šubarić, Ivana Pokupića i Gorana Vučka.

Režiju potpisuje Robert Raponja

Predstava priča priču o životu, ljubavi, zahvalnosti. Ljubav je napor, ona je umijeće prihvaćanja odgovornosti, a to je najvažnije, biti odgovoran za nešto. I biti zahvalan. I eto čitave formule života – odgovornost i zahvalnost. Ljubav je takva sila, ona se izljeva iz svih korita, ruši sve brane, preplavljuje sve jazove. Osjetio sam što je to prava ljubav, upravo ona koja je opisana u književnosti, ona ljubav o kojoj u mladosti svi maštaju i nitko je ne nalazi. Onda se oženimo s nekim tko je trenutno kraj nas, nekim tko je realan, tko je pri ruci, živimo s njim ili s njom čitav život, misleći da je upravo to mjera ljubavi, njena granica, a ljubav je u stvari nešto sasvim drugo. Ona postoji!