Izbornik

Stručne službe

Knjižnica

  1. mr. sc. Jasminka Mihaljević, voditelj Knjižnice, viši knjižničar – položaj I. vrste
  2. Dalija Vetengl, pomoćni knjižničar – radno mjesto III. vrste
  3. Anica Zrno, pomoćni knjižničar – radno mjesto III. vrste

Tajništvo

  1. Biljana Graša, mag. iur., rukovoditelj (načelnik) Odjela u područnoj službi (tajnica Odjela) – položaj I. vrste

Pododsjek u područnoj službi za pravne, kadrovske i stručno-administrativne poslove (Ured za pravne, kadrovske i stručno-administrativne poslove)

  1. Vedrana Novokmet, mag. iur., stručni suradnik za pravne poslove – radno mjesto I. vrste
    Odjeljak/Ured za pravne i kadrovske poslove
  2. Ivana Rožac, mag.iur., stručni suradnik za kadrovske poslove i upravljanje ljudskim resursima – radno mjesto I. vrste
    Odsjek za centralnu arhivu

Pododsjek u središnjoj službi za financijsko-računovodstvene poslove (Ured za financijsko-računovodstvene poslove)

  1. Sandra Marić, mag. oec., rukovoditelj (šef) pododsjeka u središnjoj službi za financijsko-računovodstvene poslove/rukovoditelj (šef) Ureda za financijsko-računovodstvene poslove – položaj I. vrste
    Odjeljak/Ured za financijske poslove
  2. Jelena Mihaljević, mag. oec., voditelj Odjeljka/Ureda za financijske poslove – položaj I. vrste
    Ispostava/Ured za računovodstveno-knjigovodstvene poslove
  3. Tanja Ljubo, oec., voditelj Ispostave/Ureda za računovodstveno-knjigovodstvene poslove – položaj II. vrste
    Odsjek/Ured za računovodstvo i izdatke zaposlenika
  4. Sanja Dokonal, pristup. oec., voditelj Odsjeka/Ureda za računovodstvo i izdatke zaposlenika – položaj II. vrste
  5. Marija Bartolović, voditelj računovodstva – radno mjesto III. vrste

Odjeljak/Ured za studente i studije

  1. Goran Marković, mag. oec., voditelj Odjeljka/Ureda za studente i studije – položaj I. vrste
    Referada/Ured za sveučilišne studije
  2. Željka Štulina, mag. oec. voditelj Referade/Ureda za sveučilišne studije – položaj I. vrste
  3. Darko Matotek, mag. oec., stručni suradnik za studentska pitanja na sveučilišnim studijima – radno mjesto I. vrste
  4. Dragana Slatinac, mag. oec., stručni suradnik za studentska pitanja na sveučilišnim studijima – radno mjesto I. vrste
    Odsjek/Ured za stručne studije

Odjeljak/Ured za poslijediplomske studije

  1. mr. sc. Slobodanka Stjepanović, voditelj Odjeljka/Ureda za poslijediplomske studije – položaj I. vrste
  2. Mateja Jurišić, mag. iur., stručni suradnik za studente na poslijediplomskim studijima – radno mjesto I. vrste
  3. Andrea Pavičić, stručni referent za studentska pitanja na poslijediplomskim studijima – radno mjesto III. vrste
    Ostala ustrojstvena jedinica/Ured za informatički sustav obrade studija
  4. Oto Wilhelm, univ. spec. oec., stručni suradnik za informatičku obradu studija – radno mjesto I. vrste

Odjeljak/Ured za unaprjeđenje  i osiguranje kvalitete visokog obrazovanja

  1. mr. sc. Nalanda Kantor, voditelj Odjeljka/Ureda za unaprjeđenje i osiguranje kvalitete visokog obrazovanja – položaj I. vrste

Odjeljak/Ured za cjeloživotno obrazovanje, projekte i programe Europske unije

  1. Katica Križanović, univ. spec. oec., stručni suradnik za za cjeloživotno obrazovanje, projekte i programe Europske unije – radno mjesto I. vrste
  2. Rebeka Betlehem, mag. oec., stručni suradnik za za cjeloživotno obrazovanje, projekte i programe Europske unije (za rad na projektu Europskog socijalnog fonda “OSA – Obrazovanjem do SAmonicijative”) – radno mjesto I. vrste

Odjeljak/ured za informatiku i računalnu mrežu

  1. Antonio Kožar, mag. ing. el., stručni suradnik za informatiku i računalnu mrežu – radno mjesto I. vrste
    Odsjek/Ured za razvoj informacijskoga sustava
  2. Marko Bilić, pristup. oec., voditelj (šef) odsjeka/Ureda za razvoj informacijskog sustava – položaj II. vrste
    Odsjek/Ured za informacijsku i računalnu infrastrukturu
  3. Miro Palijan, pristup. oec. voditelj (šef) odsjeka/Ureda za informacijsku i računalnu infrastrukturu – položaj II. vrste

Odsjek Ureda dekana

  1. Marina Biloš, struč. spec. oec., voditelj Odsjeka Ureda dekana – položaj II. vrste
    Odsjek/Ured za opće i administrativne poslove
  2. Jadranka Kulundžić, voditelj (šef) Odsjeka/Ureda za opće i administrativne i poslove – položaj III. vrste
  3. Ivana Ružić, mag. oec., stručni suradnik za izdavačku djelatnost – radno mjesto I. vrste
  4. Ninoslav Pleša, mag. oec., stručni suradnik za tiskarsku djelatnost – radno mjesto I. vrste
    Ostala ustrojstvena jedinica za tehničke i pomoćne poslove/Ured za tehničke i pomoćne poslove
  5. Boris Franov, voditelj ostale ustrojstvene jedinice/voditelj Ureda za tehničke i pomoćne poslove – položaj III. vrste
  6. Nada Artuković, namještenik na portirnici – radno mjesto IV. vrste
  7. Nada Slaman, namještenik na portirnici – radno mjesto IV. vrste
  8. Vera Kovač, dostavljač – radno mjesto IV. vrste
  9. Nevenka Josić, spremačica – radno mjesto IV. vrste
  10. Jerkica Kapular, spremačica – radno mjesto IV. vrste
  11. Ljiljana Šimić, spremačica – radno mjesto IV. vrste
  12. Mirjana Špiranec, spremačica – radno mjesto IV. vrste
  13. Ljubica Martinović, spremačica – radno mjesto IV. vrste