Izbornik

Nastavnici prema zvanju

Redoviti profesori (Full Professors)

Prezime i ime Web stranica E-mail adresa
prof.dr.sc. Dražen Barković www.efos.unios.hr/dbarkovic barkovic@efos.hr
prof.dr.sc. Ivana Barković Bojanić www.efos.unios.hr/ivanabarkovic ibarkovic@efos.hr
prof.dr.sc. Đula Borozan www.efos.unios.hr/dborozan borozan@efos.hr
prof.dr.sc. Vladimir Cini www.efos.unios.hr/vcini vcini@efos.hr
prof.dr.sc. Branimir Dukić www.efos.unios.hr/bdukic bdukic@efos.hr
prof.dr.sc. Ivan Ferenčak www.efos.unios.hr/iferencak ivan@efos.hr
prof.dr.sc. Jasna Horvat www.efos.unios.hr/jhorvat jasna@efos.hr
prof.dr.sc. Antoaneta Klobučar www.efos.unios.hr/aklobucar aneta@efos.hr
prof.dr.sc. Mirna Leko-Šimić www.efos.unios.hr/msimic lekom@efos.hr
prof.dr.sc Branimir Marković www.efos.unios.hr/bmarkovic markovic@efos.hr
prof.dr.sc Branko Matić www.efos.unios.hr/bmatic matic@efos.hr
prof.dr.sc. Mane Medić www.efos.unios.hr/mmedic mmedic@efos.hr
prof.dr.sc. Marcel Meler www.efos.unios.hr/mmeler mmeler@efos.hr
prof.dr.sc. Josip Mesarić www.efos.unios.hr/jmesaric mesaric@efos.hr
prof.dr.sc. Branko Novak www.efos.unios.hr/bnovak bnovak@efos.hr
prof.dr.sc. Sanja Pfeifer www.efos.unios.hr/spfeifer pfeifer@efos.hr
prof.dr.sc. Drago Ružić www.efos.unios.hr/druzic ruzic@efos.hr
prof.dr.sc. Slavica Singer www.efos.unios.hr/ssinger singer@efos.hr
prof.dr.sc. Nataša Šarlija www.efos.unios.hr/nsarlija natasa@efos.hr
prof.dr.sc. Antun Šundalić www.efos.unios.hr/asundalic tuna@efos.hr
prof.dr.sc. Zdravko Tolušić www.efos.unios.hr/ztolusic tolusic@efos.hr
prof.dr.sc. Željko Turkalj www.efos.unios.hr/zturkalj turkalj@efos.hr
prof.dr.sc. Marijana Zekić-Sušac www.efos.unios.hr/mzekic marijana@efos.hr

 

Izvanredni profesori (Associate Professors)

Prezime i ime Web stranica E-mail adresa
izv.prof.dr.sc. Mirela Alpeza www.efos.unios.hr/malpeza malpeza@efos.hr
izv.prof.dr.sc. Boris Crnković www.efos.unios.hr/bcrnkovic bcrnko@efos.hr
izv.prof.dr.sc. Davor Dujak www.efos.unios.hr/ddujak ddujak@efos.hr
izv.prof.dr.sc. Jerko Glavaš www.efos.unios.hr/jglavas jglavas@efos.hr
izv.prof.dr.sc. Marija Ham www.efos.unios.hr/mham mham@efos.hr
izv.prof.dr.sc. Domagoj Karačić www.efos.unios.hr/dkaracic karacic@efos.hr
izv.prof.dr.sc. Dražen Koški www.efos.unios.hr/dkoski dkoski@efos.hr
izv.prof.dr.sc. Ivo Mijoč www.efos.unios.hr/imijoc imijoc@efos.hr
izv.prof.dr.sc. Sunčica Oberman-Peterka www.efos.unios.hr/speterka
suncica@efos.hr
izv.prof.dr.sc. Dubravka Pekanov Starčević www.efos.unios.hr/dstarcevic dpekan@efos.hr
izv.prof.dr.sc. Željko Požega www.efos.unios.hr/zpozega/ zpozega@efos.hr
izv.prof.dr.sc. Domagoj Sajter www.efos.unios.hr/sajter
izv.prof.dr.sc. Helena Štimac www.efos.unios.hr/hstimac shelena@efos.hr

 

Docenti (Assistant Professors)

Prezime i ime Web stranica E-mail adresa
doc.dr.sc. Antun Biloš www.efos.unios.hr/abilos abilos@efos.hr
doc.dr.sc. Martina Briš Alić www.efos.unios.hr/malic mbris@efos.hr
doc.dr.sc. Dražen Ćućić www.efos.unios.hr/dcucic dcucic@efos.hr
doc.dr.sc. Anamarija Delić www.efos.unios.hr/adelic adelic@efos.hr
doc.dr.sc. Nataša Drvenkar www.efos.unios.hr/ndrvenkar natasad@efos.hr
doc.dr.sc. Aleksandar Erceg www.efos.unios.hr/aleksandarerceg aerceg@efos.hr
doc.dr.sc. Ivana Fosić www.efos.unios.hr/ifosic ifosic@efos.hr
doc.dr.sc. Anita Freimann www.efos.unios.hr/afrajman afreimann@efos.hr
doc.dr.sc. Blaženka Hadrović Zekić www.efos.unios.hr/bhadroviczekic hadrovic@efos.hr
doc.dr.sc. Ivan Kristek www.efos.unios.hr/ikristek ikristek@efos.hr
doc.dr.sc. Josipa Mijoč www.efos.unios.hr/jmijoc jmijoc@efos.hr
doc.dr.sc. Mladen Pancić www.efos.unios.hr/mpancic pancic@efos.hr
doc.dr.sc. Julia Perić www.efos.unios.hr/jperic julia@efos.hr
doc.dr.sc. Ljerka Sedlan-Koenig www.efos.unios.hr/lkoenig sedlan@efos.hr
doc.dr.sc. Hrvoje Serdarušić www.efos.unios.hr/hserdarusic hserdar@efos.hr
doc.dr.sc. Marina Stanić www.efos.unios.hr/mjeger marina@efos.hr
doc.dr.sc. Davorin Turkalj www.efos.unios.hr/dturkalj davorin@efos.hr

 

Viši Asistenti (Senior Assistants)

Prezime i ime Web stranica E-mail adresa

 

Asistenti (Assistants)

Prezime i ime Web stranica E-mail adresa
Sanja Dugandžić, mag.oec. www.efos.unios.hr/dsanja dsanja@efos.hr
Jelena Franjković, mag.oec. www.efos.unios.hr/jelenaf jelenaf@efos.hr
Adela Has, mag.oec. www.efos.unios.hr/ahas adelahas@efos.hr
Mia Hocenski, mag. educ. philol. angl. et germ. www.efos.unios.hr/miah mhocenski@efos.hr
Ivan Kelić, univ.spec.oec. www.efos.unios.hr/ikelic ikelic@efos.hr
Tihana Koprivnjak, univ.spec.oec. www.efos.unios.hr/tihana tihana@efos.hr
Dina Liović, mag.oec. www.efos.unios.hr/dinali dinali@efos.hr
Petra Mezulić Juric, univ.spec.oec. www.efos.unios.hr/pmezulic pmezulic@efos.hr
Dražen Novaković, mag.oec. www.efos.unios.hr/dnovakov dnovakov@efos.hr
Ana Pap, mag.oec. www.efos.unios.hr/anapap anapap@efos.hr
Dario Šebalj, mag.oec. www.efos.unios.hr/dsebaljvk dsebalj@efos.hr
Ana Zrnić, mag.oec. www.efos.unios.hr/anazrnic anazrnic@efos.hr
Ana Trusić, mag.oec. www.efos.unios.hr/azivkovi atrusic@efos.hr
Sofija Turjak, mag.oec. www.efos.unios.hr/sturjak turjak@efos.hr

 

Viši predavači (Senior Lecturers)

Prezime i ime Web stranica E-mail adresa
Mirna Hocenski-Dreiseidl, prof. www.efos.unios.hr/mhocenski mirna@efos.hr
mr.sc. Sanda Katavić Čaušić www.efos.unios.hr/sandakc sanda@efos.hr
Ljerka Radoš, prof. www.efos.unios.hr/lrados lrados@efos.hr
Željko Vukić, prof. www.efos.unios.hr/zeljko zeljko@efos.hr

 

Znanstveni novaci (Young Researches)

Prezime i ime Web stranica E-mail adresa