COVID-19 – ORGANIZACIJA RAD, TEKUĆE OBAVIJESTI i UPUTE

14.05.2020.

Poštovane kolegice i kolege,

sukladno trenutnoj epidemiološkoj situaciji vezenu uz koronavirus (COVID-19) svi uredi i službe Ekonomskog fakulteta u Osijeku će raditi svaki radni dan (ponedjeljak-petak) od 08 do 14 sati dok će zgrada Fakulteta biti otvorena od 07 do 15 sati. U to vrijeme studenti mogu doći u Knjižnicu, Skriptarnicu, Ured za studente i studije (Studentska referada) ili na individualne konzultacije s profesorom. Ukoliko je moguće, potrebno je prethodno najaviti dolazak i dogovoriti vrijeme susreta s djelatnikom u službi ili konzultacije s profesorom. Potrebno je izbjegavati, koliko god je to moguće, dolazak na Fakultet kako bi se izbjeglo eventualno širenje virusa i neželjene posljedice.

Nastavni proces se do kraja semestra provodi ON-LINE. Kolokviji se mogu održavati on-line, kao i parcijalne provjere znanja, predrokovi i sl.

Prema novom akademskom kalendaru, ljetni ispitni rokovi počinju 01.06. i traju do 01.08., te se u tom razdoblju dozvoljava organiziranje izvanrednog ispitnog roka. S obzirom da nastava traje do 05.06.2020. godine, Ekonomski fakultet u Osijeku će u ljetnom ispitnom roku organizirati tri ispitna roka i to u sljedećim terminima:

1. Ljetni ispitni rok: od 08.06.2020. – 19.06.2020.
  2. Ljetni ispitni rok: od 22.06.2020. – 03.07.2020.
  3. Ljetni ispitni rok: od 06.07.2020.- 17.07.2020.

Između dva ispitna roka iz istog kolegija mora proći najmanje 14 dana.

Prije početka ispitnih rokova objavit će se raspored svih novih ispitnih rokova, u skladu s uputama Stožera civilne zaštite RH i HZJZ, kao i ažurirane upute za dolazak na Fakultet i pristup ispitima.

Jesenski ispitni rokovi se za sada održavaju prema prethodno utvrđenoj dinamici.

Za sve dodatne informacije, slobodno nam se javite.

Srdačan pozdrav,
Uprava Fakulteta

Prethodne obavijesti:

25.03.2020.
Obavijest o zatvaranju zgrade Ekonomskog fakulteta u Osijeku

13.03.2020.
Obavijest o obustavi nastave zbog epidemiološke situacije i upute za osiguravanje kontinuiteta nastavnog procesa